Wspiera nas PKO Bank Polski PDF Drukuj Email

Cały czas płynie do nas wsparcie od osób prywatnych, instytucji i stowarzyszeń. Tym razem środki ochrony osobistej - maski, rękawiczki jednorazowe czy przyłbice ochronne podarował nam bytomski oddział PKO Banku Polskiego.

PKO Bank Polski od pierwszych dni walki z epidemią włącza się w działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Pomoc obejmuje m.in. zakupy na potrzeby szpitali różnego rodzaju sprzętu niezbędnego w czasie walki z koronawirusem, maseczek przekazanych m.in. do Agencji Rezerw Materiałowych oraz zbiórkę na zakup testów wykrywających obecność wirusa SARS CoV 2.